Uzavření provozovny na základě rozhodnutí vlády do 20.11. Děkuji za pochopení.

Jmenuji se Martina Kuldová

Profesionálně se zabývám metodou nápravy pohybového aparátu.

Dornova metoda je pro mne cesta. Cesta, na které směřuji klienty
k vědomému bytí, k nastavení těla do symetrické rovnováhy
bez svalových a kosterních disbalancí omezujících pohyb.

Jsou jen dvě cesty: chci, nebo nechci.

Jen ten, kdo se vědomě pustí na cestu změny nezdravých stereotypů a nebude alibisticky chtít od okolí nápravu svých chyb, může dojít k uzdravení.

Všichni se většinou držíme v zajetých kolejích, ale změna začíná milimetr za vlastním pohodlím. Sama jsem byla překvapená, že i malé krůčky vedou k velkým změnám.

Můj příběh

Jako maminka tří dětí jsem musela mnohokrát řešit jejich zdravotní stav. A stávalo se, že jsem nebyla v souladu s konstatováním lékařů a nedokázala si sama se situací poradit. Teprve vlastní zdravotní problémy mě navedly na hledání jiné cesty.

Měla jsem štěstí. Potkala úžasnou masérku a hlavně skvělého člověka s neuvěřitelným rozhledem, Ludmilu Tobolákovou. Nejen že mi pomohla od vleklé bolesti zad, ale inspirovala mě natolik, že jsem se začala více zajímat o další terapie. Pustila jsem se do studia a absolvovala spoustu seminářů, přednášek, doplnila si vzdělání o bakalářský diplom. Moje cesta vedla od práce se sluchově postiženými až k lidem s pohybovými problémy.

Přestala jsem spěchat a naučila se, že všechno má svůj čas. Potvrdilo se mi, že zklidnění je něco, co mnozí klienti dříve neznali. Přibrzdila je až bolest. V mém masážním salonu tedy najdete odtržení od každodenního stresu. Úlevu od bolesti, která se promítne i do stavu psychiky.

„Změňte přístup ke svému tělu i životu, pomohu Vám s tím."